3D skenování obličejů na FI MU Brno pro účely antropologického výzkumu

18.4.2012

Zařízení pro skenování je instalováno v objektu Fakulty informatiky na stolku ve vstupní chodbě ke Katedře počítačové grafiky a designu. Poté, co projdete kolem vrátnice, se dejte doleva, kde Vás už budou očekávat dva francouzští studenti z Dijonu, kteří jsou na MU v Brně na tříměsíční praxi a kteří provádějí skenování. Zájemci o francouzskou konverzaci mohou využít této příležitosti také k rozmluvě s rodilými mluvčími.

Snímání je dobrovolné.

Dobrovolníci podepisují písemný souhlas s použitím dat získaných snímáním pro výzkumné účely. Pokud máte zájem, můžete nechat naskenovat nejen sebe, ale i své děti, zajímá nás totiž právě vývoj v delším časovém horizontu.

Snímání se může zúčastnit kdokoli, zástupci všech věkových kategorií jsou vítáni.

Na projektu pracuje v rámci doktorandského studia na Katedře počítačové grafiky a designu Fakulty informatiky MU Mgr. Igor Chalás, za Ústav antropologie je projekt odborně zaštítěn RNDr. Petrou Urbanovou, Ph.D.

Srdečně zve

doc. Ing. Jiří Sochor, CSc., vedoucí Katedry počítačové grafiky a designu Fakulty informatiky Masarykovy univerzity

Masarykova univerzita, Fakulta informatiky, Katedra počítačové grafiky a designu, je partnerem Fakulty výtvarných umění VUT v Brně při realizaci projektu

Studio digitálního sochařství a nových médií

financovaného z operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (číslo projektu: CZ.1.07/2.2.00/28.0278).