2. - 4. 5. 2013 / Exkurze do ZK Karlsruhe: poslední místa!

20.4.2013

Vážení kolegové,
v rámci projektu OPVK – Studio digitálního sochařství a nových medií proběhne v termínu 2. až 4. 5. 2013 exkurze do ZKM – Zentrum für Kunst und Medientechnologie Karlsruhe, Německo (http://www.zkm.de/), organizovaná pro studenty a pedagogy pracovišť zapojených do projektu.
Vzhledem k tomu, že nám na poslední chvíli vypadli někteří z již přihlášených účastníku, dovolujeme si oslovit Vás a studenty Vašich atelieru (kteří nejsou do projektu bezprostředně zapojeni), zda byste se exkurze nechtěli zúčastnit. K dispozici je ještě 8 volných míst. Z OPVK je hrazena cesta a ubytovaní účastníků se snídani ve 4 az 6 lůžkových pokojích v hostelu v Karlsruhe. Vybírá se pouze záloha ve výši 500,- Kč na vstupné (stačí odevzdat 2. 5. 2013 primo v autobuse).
Níže připojuji program exkurze. V případě, že by měl někdo z Vás nebo Vašich studentů o účast na exkurzi zájem, prosím o rychlou reakci a zaslaní seznamu jmen účastníků na adresu zackovamark@seznam.cz (nejpozději zítra ráno musíme odeslat závazný seznam účastníků pořádající cestovní kanceláři).

Odjezd na exkurzi: čtvrtek 2. 5. 2013 v 7.00 h od Janáčkova divadla (autobus zde bude přistaven od 6.45 h).

Dekuji moc a zdravím!
Markéta Žáčkova, tel. +420 724 918 999